Produkty w kategorii Materace Bed&Bed.

 • Ptah

  Materac PTAH Wysokiej klasy materac sandwiczowy z rdzeniem z relaksacyjnej pianki SONNOCEL z perforacjami poprzecznymi na całej długości, co stanowi gwarancję idealnej cyrkulacji powietrza. W kombinacji z pianką relaksacyjną SONNOCEL na powierzchni jest zapewniona optymalna pozycja kręgosłupa podczas spania. Dodatkową korzyść stanowi obustronne wykorzystanie materaca.
  szczegóły »

 • Eset

  Materac ESET wysokiej jakości sandwiczowy materac z rdzeniem składającym się ze strefowego sandwicza SONNOCEL pianki o dużej gęstości z bardzo elastyczną tzw. zimną pianką SONNOCEL na powierzchni, która zapewnia idealną pozycję kręgosłupa w trakcie spania. Materac na powierzchni do leżenia posiada 3-strefowe anatomiczne profilowanie, które zapewnia lekki masaż i zapewnia relaksację mięśni kręgosłupa oraz skutecznie zapobiega bólom kręgosłupa i spinaniu mięśni szyi.
  szczegóły »

 • Anup

  Materac ANUP Podstawę materaca tworzy 3-strefowa profilowana kombinacja jednej warstwy SONNOCELU i jednej warstwy SONNOCELU VISCO MEMORY o grubości 6 cm, która zapewnia efekt stopniowego powrotu do pierwotnej pozycji. Właściwość ta pomaga w rozluźnieniu i zrelaksowaniu kręgosłupa, ścięgien i mięśni, zapobieganiu problemom rwy kulszowej, wyrównywaniu niewłaściwej postawy ciała, powstałej wskutek jednostronnego obciążenia przy wykonywaniu jednostajnej pracy.
  szczegóły »

 • Amon

  Materac AMON Luksusowy sandwiczowy materac ortopedyczny z rdzeniem ze strefowo profilowanej pianki SONNOCEL o dużej gęstości. Na powierzchni zewnętrznej znajdują się komputerowo zaprojektowane perforacje poprzeczne, które zapewniają idealny przepływ powietrza w materacu. Dzięki perforacjom zwiększa się odprowadzanie wchłanianej pary wodnej.
  szczegóły »

 • Hapi

  Materac HAPI Luksusowy materac ortopedyczny z 7 strefami anatomicznymi. Rdzeń składa się ze strefowo profilowanej tzw. zimnej pianki
  szczegóły »

 • Atum

  Materac ATUM Luksusowy sandwiczowy materac ortopedyczny z 7 strefami anatomicznymi. Powierzchnia rdzenia składa się z ze strefowo profilowanej pianki SONNOCEL VISCO MEMORY, która optymalizuje swoją sztywność względem absorbowanego ciepła. Środkową część rdzenia tworzy tzw. zimna pianka SONNOCEL, na której znajdują się komputerowo zaprojektowane perforacje poprzeczne, które zapewniają idealny przepływ powietrza w materacu.
  szczegóły »

 • Apis

  Materac APIS Najbardziej luksusowy sandwiczowy materac ortopedyczny z rdzeniem ze strefowo profilowanej bardzo elastycznej tzw. zimnej pianki SONNOCEL. Na powierzchni zewnętrznej znajdują się komputerowo zaprojektowane perforacje poprzeczne i wzdłużne, w celu zapewnienia idealnej cyrkulacji powietrza w materacu.
  szczegóły »