Gwarancja jakości

Materace należące do kolekcji Dormisan i Bed&Bed są przeznaczone dla klientów, którzy chcą spać komfortowo i w zgodzie z naturą. Przy produkcji kładziemy nacisk nie tylko na wysoką jakość i wyjątkowy design, ale również na ochronę środowiska. Materace są wykonane z naturalnych materiałów, w których związki na bazie ropy zastąpiono bardziej ekologicznymi.

Wnętrza materacy wytworzono bez CFC – formaldehydów i innych szkodliwych składników.

Podstawową cechą naszych materaców jest ich ortopedyczny charakter. Każdy materac w naszym asortymencie posiada znakomite właściwości ortopedyczne co jest podstawowym argumentem dla użytkownika finalnego.

Materac w świetle najnowszych badań, nie powinien być twardy, ani miękki, nawet nie uśredniony, ale powinien dopasowywać się do naszego ciała, indywidualnie do sylwetki. Umożliwia to najnowsza technologia i materace oraz poduszki Bed&Bed, które są prawdziwym przełomem w jakości spania, dopasowując się do naturalnych kształtów ciała otulają nas lekkością, dając uczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wzrost zainteresowania użytkowników zdrowotnymi właściwościami produktu jest główną przyczyną, dla której wzrasta sprzedaż materaców ortopedycznych na rynkach środkowej Europy w porównaniu z poziomem sprzedaży tanich materaców sprężynowych.

Klienci dzisiaj wiedzą już, że pieniądze zaoszczędzone przy zakupie taniego materaca, w przyszłości okażą się stratą, z powodu jego krótkiej żywotności. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że kupując niskiej jakości materac oszczędzają tak naprawdę na własnym zdrowiu…

Propagujemy idee zdrowego stylu życia.

Drugą ważną cechą naszych materaców jest ich wysoka jakość. Opakowanie próżniowe, które można zastosować tylko do produktów najwyższej jakości. Potwierdzeniem takiej właśnie jakości jest okres gwarancyjny od 6 do 12 lat.

Równie ważnym argumentem skłaniającym klienta do nabycia naszych materaców jest ich ekologiczność oraz nieszkodliwość dla zdrowia, potwierdzona licznymi certyfikatami.

Inwestujemy w Twój zdrowy i spokojny sen!

100- PROCENTOWA GWARANCJA !
Wszystkie nasze produkty gwarantują 100% zadowolenie. Proszę zwrócić zakupiony towar, jeżeli okaże się inaczej. Zgodnie z Państwa życzeniem wymienimy towar lub zrefundujemy koszty zakupu. Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt nie satysfakcjonował Państwa w pełni.